мова: [ українська ] / російська
Прикраси та аксесуари Інтер'єр Дитячі іграшки Про нас Контакти

Дитячі іграшки

Історія створення нами дитячих іграшок певною мірою спонтанна. Раптом осяяло, що ми вже багато разів їх робили. Але все більше для своїх потреб. То дитина попросить, то на подарунок комусь, то на замовлення.

Виготовляючи чергову дитячу іграшку, на подарунок до дня народження племінника, народилася цілком закономірна думка, а чому б не зробити відразу кілька екземплярів, раптом ще комусь знадобиться!

Таким чином, ми раді запропонувати вам нашого першопрохідника у категорії дитячі іграшки з дерева.

Машинки на шнурівці

розмір однієї машинки у зборі: 14см * 7см * 8см
Ціна: 450 грн
в наявності

Машинки на шнурівці (фото 1)
Машинки на шнурівці (фото 2)
Машинки на шнурівці (фото 3)
\
Машинки на шнурівці (фото 4)

Ця дерев'яна дитяча іграшка ручної роботи поєднує в собі шнурівку, сортувальник за формою та сортувальник за кольором. Ну і найголовніше – це повноцінна іграшка. Дитина з радістю тягає за шнурок машинки у зібраному вигляді та окремо. Грає із самими машинками не у зв'язці. Фантазує, демонструючи свої чудернацькі варіанти збирання. Товстий канат, який використаний як шнур виключає можливе сплутування в тугі вузли, які дитина не розплутала б сама. Ця конструкція розроблялася на підставі багатого батьківського досвіду в багатодітній сім'ї.

Відсутні дрібні деталі, гострі краї. Оброблена спеціальними фарбами, що підходять для дитячих іграшок. Екологічно безпечна, не має мінімальних вікових обмежень для використання дітьми.